Allereerst wil ik de 6 SACN'ers bedanken voor hun inzet voor onze club.  Jammer genoeg hadden we 8 atleetjes nodig om een volledige ploeg te vormen!  De 3 aanwezige miniemen waren Sofie, Kirsten en Jacey.  Maar waar waren de 9 andere SACN-miniemen???
Ook de 3 pupillen  Amber,  Julie en Floor deden het uitstekend!!  Als je weet dat we 16 meisjes pupillen hebben, is het toch jammer dat niemand van de afwezigen bereid was deel te nemen aan deze interclub.  Het is immers de enige wedstrijd waar we als ploeg presteren!
Nog spijtiger is het als je de uitslag ziet.  We eindigden nu als 7de op 10 ploegen.  Met, zowel bij de pupillen als miniemen, 1 atleetje meer, waren we duidelijk de beste ploeg van alle aanwezige ploegen.  En dan had de naam SACN helemaal boven aan de lijst gestaan! 
Een gemiste kans!  Daarom nogmaals een dikke proficiat aan de atleten die zich wel voor 100 % ingezet hebben voor onze club!
Hoofdtrainer SACN

Louis Geboers 21/04/2014

Onze partners:

GeboersSport